24 Kasım 2018 Cumartesi

Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Çalan Ay Tenli Kadın Sözleri

Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Çalan Ay Tenli Kadın Sözleri şu an itibariyle sitemize eklenmiş bulunmaktadır. 24 Kasım 2018 Cumartesi günü yayınladığımız bu şarkıya ait sözlere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Çalan Ay Tenli Kadın Sözleri hatalıysa lütfen yorumlardan bizlere sorunlu kısımları belirtin, en kısa sürede düzeltmeye çalışacağız.

Bu yazımızda bir litre gözyaşı al aklım gibi hissimi sözleri arayanlar için ay tenli kadın sözleri paylaştık. İşte ay tenli kadın sözleri:

Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde çalan ay tenli kadın sözleri

Senin derinlerinde bir yerde buldum
Sımsıkı sarılacak, karışacak köklerimi
Görmek, beraber olmak seninle
Çok güzel belki ama,
Düşlemek bambaşka..

Tenin almış beyazlığını aydan
Saçlarının rengi geceden
Bundan geceye sevdam..
Sen örterken benimle kalbini
https://www.sarkisisozu.com/
Al aklım gibi hissimi
Al çünkü özlüyorum.

Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde çalan ay tenli kadın dinle

Etiketler: ay tenli kadın sözleri, ay tenli kadın sözleri, ay tenli kadın şarkı sözü

0 yorum:

Yorum Gönder

Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Çalan Ay Tenli Kadın Sözleri Yayınımızın Yorum Kuralları:
1- Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Çalan Ay Tenli Kadın Sözleri başlıklı makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.
2- Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Çalan Ay Tenli Kadın Sözleri bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.
3- Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Çalan Ay Tenli Kadın Sözleri başlıklı makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.
Aksi durumda Bir Litre Gözyaşı 8. Bölümde Çalan Ay Tenli Kadın Sözleri konusuna yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.