En Güzel Şarkı Sözleri Kısa, Türkçe ve İngilizce Şarkı Sözleri Kısa

5 Aralık 2017 Salı

EDHO 83.Bölümde Çalan Dikensiz Gülüm Şarkısı Sözleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kaldığı yerden devam ediyor, Bu akşam ekranlara gelecek olan 83.bölümde Ayla Çelik konuk oluyor. Yani edho son bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor diye arayanlar kendisini zaten bağdat şarkısından tanıyacaktırlar. Dikensiz gülüm peşinde ölüm şarkısını merakla bekleyenler aşağıdan devam edebilirler. Şarkıyı araştırdık fakat Ayla Çelik daha önce hiç böyle bir şarkı söylememiş, parça single olarak ilk defa bu gece EDHO 83.bölümde çalacak.

EDHO 83.Bölümde Çalan (Ayla Çelik) Dikensiz Gülüm Şarkısı Dinle

EDHO 83.Bölümde Çalan Dikensiz Gülüm Şarkısı Sözleri

Ah Gönlüm Benim Gönlüm
Günde Geçti Demde Ömrüm

Yarım Kalmış Sevda Gibi
Canım Benden Ötede

Dikensiz Gülüm Peşinde Ölüm
Neylesin Gönlüm

Yedi Yabancı Eller Gibi
Eşin Dostun Nerede

Yanıp Aşkına Sebep Bahtıma
Harcansın Ömrüm...

Dikensiz Gülüm, Peşimde Ölüm
Neylesin Gönlüm?

Yanıp Aşkına, Sebep Bahtıma
Harcansın Ömrüm...

0 yorum:

Yorum Gönderme

EDHO 83.Bölümde Çalan Dikensiz Gülüm Şarkısı Sözleri Yayınımızın Yorum Kuralları:
1- EDHO 83.Bölümde Çalan Dikensiz Gülüm Şarkısı Sözleri başlıklı makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.
2- EDHO 83.Bölümde Çalan Dikensiz Gülüm Şarkısı Sözleri bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.
3- EDHO 83.Bölümde Çalan Dikensiz Gülüm Şarkısı Sözleri başlıklı makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.
Aksi durumda EDHO 83.Bölümde Çalan Dikensiz Gülüm Şarkısı Sözleri konusuna yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.