En Güzel Şarkı Sözleri Kısa, Türkçe ve İngilizce Şarkı Sözleri Kısa

5 Ağustos 2016 Cuma

Mustafa Sandal Dön Dünya Şarkı Sözleri

Bu yıl da Mustafa Sandal gibi bir isimden şarkı dinlemek güzel bir duygu.Tartışmasız klibinin kalitesiyle gözlerimizi dolduran Mustafa Sandal Dön Dünya şarkısını beğendik.Bu yıl yani 2016 yılının en gözde şarkısı olmaya aday Dön Dünya şarkısının sözlerini okumanızı tavsiye ederiz.Arama bölümünden Dön Dünya gibi şarkı adını arayarak istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Mustafa Sandal Dön Dünya Dinle

Mustafa Sandal Dön Dünya Şarkı Sözleri

Bu Hayatta Kainatta,
Herşey Boş Çok Abartma
Yaralı Çıkmayan Varmı Aşkta
Kapalı Yüreğimiz Tadilatta

Seversin Olmaz
Harcarsın Ömrünü Geleceğini
Uğruna Ne Savaşlar Verirsin
Katmazsın Hesaba Gideceğini

Dön Dünya Dön Dünya
Yalansın Kocaman Bir Rüya
Nasılda Kandırıp Oyalıyorsun
Sorsan Herkes Mutlu Güya

Arama Terimleri: Mustafa Sandal dön dünya sözleri, mustafa sandal dön dünya şarkı sözleri, mustafa sandal dön dünya şarkısı, mustafa sandal dön dünya dinle, mustafa sandal dön dünya single, mustafa sandal 2016 şarkıları, dön dünya şarkı sözü, mustafa sandal dinle tipinde aramalar ile bu yazımızı okuyabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönderme

Mustafa Sandal Dön Dünya Şarkı Sözleri Yayınımızın Yorum Kuralları:
1- Mustafa Sandal Dön Dünya Şarkı Sözleri başlıklı makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.
2- Mustafa Sandal Dön Dünya Şarkı Sözleri bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.
3- Mustafa Sandal Dön Dünya Şarkı Sözleri başlıklı makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.
Aksi durumda Mustafa Sandal Dön Dünya Şarkı Sözleri konusuna yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.